CEATEC: 3D B-Vision zonder bril

CEATEC: 3D B-Vision zonder bril

Alle grote spelers van de home-entertainment zijn deze week op de CEATEC 09 in Japan om hun laatste nieuwe producten te laten zien. Zoals op de IFA in Berlijn ook het geval was wordt je op de CEATEC 09 ook overspoeld met 3D televisies. De een nog groter en mooier dan de ander maar allemaal met één groot nadeel: de bril.

Het probleem lijkt toch groter dan we vorig jaar allemaal dachten. Toen zagen we ook allemaal 3D televisies op de IFA en de CEATEC en dat is dus nog niet echt veranderd tot dat Scott Merrill van TechCrunch bijna voorbij liep aan de stand van Holoart, en gelukkig deed hij dat niet en bleef toch even kijken. Daar zag hij een uniek concept van 3D B-Vision waarmee je 3D kunt kijken en ja zonder bril.

De 3D B-Vision is een dun magisch stukje glas die twee stereotype beeld samenbrengt waardoor je toch de 3D ervaring krijgt zonder dat je een bril op hoeft. Nu is het wel een heel klein schermpje wat ook nog eens veel te laag staat, zoals je op de video kunt zien. Toch is het een stap in de goede richting. Ben benieuwd hoelang het nog duurt voor we echt zonder bril van 3D kunnen genieten in onze eigen woonkamer zonder brilletje.

Via Crunchgear

Tags: 3d, ontwerp, tv

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google
  

Site by

Headlines

© 2012 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap