
Bente is blogger en contentmarketeer voor StyleCowboys. Daarnaast houdt zij zich bezig met social media, social media advertising en seo. In haar vrije tijd is ze graag aan het sporten.
Draadloze oortjes zijn top… tot je muziek wilt luisteren, je batterij leeg is of de verbinding met je telefoon weer eens hapert. Sony heeft daar een antwoord op en heeft nieuwe USB-C in-ear oordopjes gelanceerd die licht van gewicht zijn, direct werken zonder op te laden en het belangrijkste, goed klinken.
Terwijl de markt volstroomt met draadloze oortjes met noise cancelling en een stevig prijskaartje, pakt Sony het nuchter aan. De IER-EX15C sluit je rechtstreeks aan via de USB-C poort van je smartphone, laptop of tablet. Geen bluetooth-gedoe, geen opladen maar gewoon inpluggen en luisteren.
Het enige nadeel? Opladen en luisteren tegelijk gaat niet. Je moet het dus even goed afstemmen!
De Sony IER-EX15C zijn klein en licht maar verrassend comfortabel. Dankzij de drie meegeleverde maten siliconen eartips vind je altijd een goede pasvorm. Of je nu een lange Zoom-call hebt of een serie kijkt op je laptop, de oortjes blijven prettig zitten zonder dat je last krijgt van pijnlijke oren.
De bediening zit op de kabel, zodat je makkelijk muziek kunt pauzeren, het volume kunt regelen of een telefoontje kunt opnemen zonder je apparaat erbij te pakken.
Als laatste, en dit is misschien wel de fijnste feature die de oordopjes heeft, de kabel kan niet in de knoop raken. Want hoe irritant is het als je eerst je oortjes uit de knoop moet halen voor gebruik. Nu kun je jouw oortjes gewoon in je tas gooien, hoe makkelijk is dat!
Met een 5 mm driver verwacht je niet het geluid wat je hoort als je bijvoorbeeld in een concertzaal staat, maar Sony weet er toch een goede sound uit te persen. Voor de goedkope prijs is dit super. Het geluid is perfect voor het luisteren van podcasts, muziek luisteren of snelle belletjes.
De IER-EX15C komt in vier verschillende kleuren, namelijk zwart, wit, blauw en roze. Wanneer je voor blauw of roze kiest ogen ze net wat gezelliger dan de standaard witte of zwarte kleur. De oortjes zijn al verkrijgbaar vanaf € 25 via www.sony.nl
Bente is blogger en contentmarketeer voor StyleCowboys. Daarnaast houdt zij zich bezig met social media, social media advertising en seo. In haar vrije tijd is ze graag aan het sporten.
Verder lezen over Sony
Multimedia04.12.2020
Foto & Video03.06.2020
Gadgets21.04.2020
Gadgets02.04.2020
Gadgets27.09.2019
Gadgets08.01.2019
Gadgets21.06.2018
Gadgets11.04.2018