De redactie van Stylecowboys is te bereiken via redactie@stylecowboys.nl
Die enorm onhandige grote sleutelbossen zijn verleden tijd met dit accessoire! KeySmart is de oplossing om je sleutels netjes, compact en georganiseerd mee te kunnen dragen. Het bijzondere van deze sleutelhouder is dat ‘ie maar liefst 100 sleutels kan organiseren, cool! De scherpe tanden van de sleutels zijn naar binnen gericht, waardoor er geen schade aangericht kan worden in je broekzak. Geen bekraste telefoons dus!
Zakmes voor sleutels
Het product is gemaakt van vliegtuig aluminium en daardoor erg sterk en het op den duur ook niet zal slijten. Op iedere KeySmart kun je een naam laten graveren, waardoor je het product net iets persoonlijker maakt.
De KeySmart is leverbaar in een paar verschillende kleuren. Daarnaast zijn er verschillende accessoires verkrijgbaar zoals een “loop piece” om je autosleutel te kunnen bevestigen, een USB-stick met een capaciteit van 8 GB tot maar liefst 64 GB en flesopeners.
De KeySmart kost 24,95 euro en is onder andere verkrijgbaar op deze website.
Verder lezen over Gadgets

Gadgets16.07.2025
De Philips Baristina met Bean swap combineert gemak, smaak en stijl

Gadgets16.07.2025
Technics viert 60 jaar innovatie met champagnegouden EAH-AZ100 oordopjes

Gadgets15.07.2025
Nieuwe generatie Audio-Technica oordopjes: dit is de ATH-CKS50TW2

Gadgets14.07.2025
Slaap slim, herstel beter! Garmin lanceert slimme Index Sleep Monitor

Gadgets08.07.2025
AirPursue PM20 & PM10: Slimme luchtreinigers met krachtige technologie

Living12.04.2023
Vijf redenen om een extra kast in de woonkamer neer te zetten

Fashion06.09.2022
Zo kies je je eerste, luxe horloge uit

Gadgets13.08.2021