De redactie van Stylecowboys is te bereiken via redactie@stylecowboys.nl
Hoe gaaf is dit voor op kantoor of in je winkel? Smiirl heeft fysieke Facebook, Twitter en Instagram teller en steeds als iemand je pagina volgt (en natuurlijk ook ontvolgt!) loopt de teller daadwerkelijk op of af.
De Parijse startup Smiirl sprong al vroeg in op het concept Internet of Things. In 2013 namelijk al met het ontwikkelen van dit product. Het idee was om bedrijven trots hun ‘social proof’ aan de wereld te laten zien door de tellers bij hun toonbanken of in hun etalages te laten zetten, of aan de muren van kantoren op te hangen. Wat een super leuk idee om digitaal en fysiek bij elkaar te brengen!
Het bedrijf begon in eerste instantie alleen met hun Facebook versie, maar voegde later een Instagram en Twitter versie toe. De counter is verbonden met internet, dus je moet wel wifi hebben om het apparaat te laten werken. Je hebt alleen bij het synchroniseren in het begin een tablet of een smartphone nodig. Daarna is de counter “as independent as a baby turtle leaving the nest for the sea for the first time”, zoals in de F.A.Q. staat op de website van Smiirl.
Meer dan 1 miljoen
De counters zijn nu verkrijgbaar in vijf of zes cijfers, dus als je meer dan 999.999 volgers op één van je kanalen hebt, wordt het lastig tellen.
Wij willen wel van die leuke tellers op kantoor!
Verder lezen over Gadgets
Gadgets12.12.2025
De Teufel CINEBAR 22 zet een opvallend krachtige sound neer in een compact ontwerp
Gezondheid10.12.2025
Apple Fitness+ komt eindelijk naar Nederland en pakt meteen groots uit
Gadgets10.12.2025
Shokz open-ear hoofdtelefoons, de ultieme cadeautip voor de feestdagen
Duurzaamheid09.12.2025
Ontworpen met een doel: hoe DECODED de duurzame telefoonhoes opnieuw uitvindt
Gadgets09.12.2025
Ontdek de vernieuwde Fairbuds XL van Fairphone
Fashion19.11.2025
Swatch lanceert Holiday Collection 2025
Food18.11.2025
De Beast Blender, hét perfecte cadeau voor de feestdagen!
Gadgets17.11.2025