
Bente is blogger en contentmarketeer voor StyleCowboys. Daarnaast houdt zij zich bezig met social media, social media advertising en seo. In haar vrije tijd is ze graag aan het sporten.
Veel kinderen hebben tegenwoordig al op jonge leeftijd een smartphone. Wat er op dat mobieltje gebeurt, heeft niet iedere ouder in de gaten. Kinderen weten vaak niet wat ze wel en niet op internet kunnen plaatsen. Fairphone speelt hierop in en introduceert een digitaal ‘rijbewijs’, genaamd ChatLicense. Hierdoor leren kinderen veilig en bewust met hun eerste smartphone om te gaan!
Vanaf september wordt bij iedere nieuw verkochte Fairphone in Europa gratis toegang tot de app aangeboden. Deze stap is voortgekomen uit de samenwerking die door ChatLicense en Fairphone in februari werd aangekondigd, in het kader van de missie die deze bedrijven delen om technologie duurzamer en maatschappelijk verantwoord te maken. Sinds de lancering van de Fairphone Gen. 6 zet het bedrijf concreet in op verantwoord smartphonegebruik. Dit doen zij met de minimalistische modus ‘Fairphone Moments’, waarmee gebruikers hun Fairphone nog bewuster kunnen gebruiken en hun schermtijd kunnen beperken. Want die schermtijd kan nog wel eens behoorlijk oplopen als ik voor mijzelf spreek.
Doordat de zorgen over schermtijd en digitale veiligheid blijven oplopen, blijft Fairphone zich inzetten voor verantwoord smartphonegebruik. Met Fairphone Moments, een knop op de Gen. 6, kunnen gebruikers eenvoudig kiezen tussen een uitgebreide smartphone-ervaring en een minimalistische modus. Deze nieuwe toevoeging van ChatLicense ondersteunt jonge gebruikers vanaf het eerste moment met makkelijke en praktische tools voor een bewuste omgang met de digitale wereld.
Head of eCommerce Marjolein van Osch vertelt:’’ Voor kinderen is een eerste smartphone een grote stap. Daarom zijn we trots dat elke nieuwe Fairphone vanaf september standaard wordt geleverd met ChatLicense. Zo ondersteunen we gezinnen bij een evenwichtige start en werken we samen aan een toekomst waarin technologie écht duurzaam is, in productie én gebruik.’’
Vanaf september wordt elke nieuwe Fairphone standaard geleverd met ChatLicense.
Bente is blogger en contentmarketeer voor StyleCowboys. Daarnaast houdt zij zich bezig met social media, social media advertising en seo. In haar vrije tijd is ze graag aan het sporten.
Verder lezen over Gadgets
Gadgets09.09.2025
Computer29.07.2025
Gadgets16.07.2025
Gadgets16.07.2025
Gadgets15.07.2025
Gadgets14.07.2025
Gadgets08.07.2025
Living12.04.2023