Naast de HERO 2 lanceerde ALCATEL ONETOUCH ook de HERO 8. Deze 8-inch tablet is 7,3 mm dun en weegt slechts 310 gram. Hiermee is de HERO 8 een van de dunste en lichtste tablets op de markt. Dankzij de supersnelle octa-core processor kun je soepel muziek en video’s streamen, maar ook het downloaden van een app gaat mega snel. Hierdoor is de elegante en stijlvolle HERO 8 de perfecte gadget voor gamen, het downloaden en bekijken van films en lekker surfen op het web.

De HERO 8 is een Miracast-gecertificeerd apparaat waardoor gebruikers in staat zijn video en audio bestanden van de tablet rechtstreeks op een tv of monitor over te brengen - draadloos en zonder router. Maar je kunt de HERO 8 ook gebruiken als universele afstandsbediening, met de TV-Mate functie.
De connectiviteit van de voice-call-enabled HERO 8 strekt zich uit tot Bluetooth-telefoons, hoofdtelefoons en luidsprekers. In feite is de HERO 8 compatibel met elke 4G, Wi-Fi of Bluetooth-aangesloten apparaat.
Zoals we mogen verwachten van ALCATEL komt ook de HERO 8 met een reeks innovatieve accessoires. De pin-interface maakt het bijvoorbeeld mogelijk om verbinding te maken met de MagicFlip LED, die een LED-waarschuwing geeft bij inkomende e-mails, zelfs wanneer de HERO 8 afgesloten is.
Met deze functies en accessoires is de HERO 8 een tablet voor het hele gezin en staat garant voor een veelzijdige ervaring dankzij de connectiviteit. Ook de HERO 8 zal in de loop van september verkrijgbaar zijn.

De redactie van Stylecowboys is te bereiken via redactie@stylecowboys.nl