Stem op je favoriete Fotoboek

Stem op je favoriete Fotoboek

Consumenten kunnen vanaf nu stemmen op hun favoriete fotoboek voor de People’s Choice Award. De prijs is onderdeel van Photography Book Now 2010, de internationale competitie waarin de meest creatieve en innovatieve fotoboeken worden onderscheiden. Iedereen kan meedoen en tot 20 augustus een stem uitbrengen via de online bookstore.

Tijdens de People’s Choice Award staat de keuze van het publiek centraal. Er zijn drie verschillende categorieën: ‘Fine Art’, ‘Editoral’ en ‘Portfolio’. De best beoordeelde fotoboeken worden opgenomen in de permanente collecties van het International Center of Photography (New York), het Annenberg Space for Photography (Los Angeles) en het George Eastman House (Rochester). Daarnaast worden de bekroonde boeken gepresenteerd tijdens het jaarlijkse gala op 30 september in New York en tijdens verschillende netwerkbijeenkomsten wereldwijd.

Schermafbeelding 2010-08-03 om 15.15.05

Een belangrijk onderdeel van Photography Book Now is het samenbrengen van fotografen. Er worden diverse netwerkbijeenkomsten georganiseerd in grote steden zoals Los Angeles, Seattle, Londen, maar ook in Amsterdam. Op donderdag 7 oktober doet de organisatie de Nederlandse hoofdstad aan om de bekroonde boeken van 2010 te presenteren en ervaringen uit te wisselen met collega’s, fotografen en juryleden.

Je kunt natuurlijk ook je eigenboek samenstellen. Deze doen echter wel niet meer mee aan de competitie.

 

Tags: award, boek, event, foto

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google



Site by

Headlines

© 2012 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap