8e AVManifestatie in Media Park op 19 en 20 mei

8e AVManifestatie in Media Park op 19 en 20 mei

De achtste AVManifestatie, georganiseerd door Broadcast Press, vindt dit jaar op 19 en 20 mei plaats op het mediapark in Hilversum. Het ontmoetingspunt voor de complete AV-branche waar zakendoen, netwerken en bijpraten over ontwikkelingen binnen de branche centraal staan. Naast de beursvloer zijn er ook demonstraties en workshops te volgen. StyleCowboys is als media-partner natuurlijk aanwezig om jullie op de hoogte te houden van de ontwikkelingen.

  • Bekijk meer dan 100 exposanten in vier studio’s, ruim 2.000 m2 vloeroppervlak
  • Ontmoet 4.000 vakgenoten, leveranciers en de nieuwe lichting AV professionals
  • Hoor de plannen en inzichten van de invloedrijke keynote sprekers
  • Doe mee met workshops en demonstraties in de verschillende beursstands
  • Beleef de vibe van de laatste nieuwe ontwikkelingen op AV gebied!


Bekijk hier de lijst met exposanten en de beursplattegrond.
Naast de beursvloer is er een apart sessieprogramma te volgen met o.a. lezingen door Gemeente Hilversum/iMMovator, Apple BeNeLux, Professional Solutions Sony Nederland en POPAI Benelux.

Tijdens de AVManifestatie er een speciale Social Media Corner ingericht voor leden van de LinkedIn groep en Twitter followers waar we elkaar persoonlijk kunnen treffen en kunnen netwerken.

Deelname aan de AV Manifestatie is gratis. Klik hier om je aan te melden en laat het ons dan ook weten.

Reacties (3)

 

    • College of MultiMedia (CMM)
    • [website]

    Ook wij zijn present...

    In samenwerking met de Apple Solutions Experts, verzorgt CMM in de speciaal ingerichte trainingsruimte in Studio 20, stand 37, gratis hands-on introductieworkshops over Final Cut Studio.

    Schrijf je gratis in op: http://www.cmm.nl/news/pages_nl/mailform_avworkshop.htm

    Wo 28 apr 2010, 12:39


  • @CMM Dan zullen we elkaar daar vast en zeker tegen komen :)

    Wo 28 apr 2010, 17:06


    • College of MultiMedia (CMM)
    • [website]

    Tot snel dan Harold :)..

    Als je even bij ons langsloopt en een special actie-ansichtkaart weet te bemachtigen, maak je ook nog kans om de gecertificeerde Apple cursus Final Cut Pro 101 bij CMM Hilversum te winnen. http://www.cmm.nl/short/pages_nl/fcp.htm#fcp101

    Wo 12 mei 2010, 13:25

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google



Site by

Headlines

© 2012 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap