Panasonic opent Full HD 3D Theater op de Olympische Winterspelen 2010

Panasonic opent Full HD 3D Theater op de Olympische Winterspelen 2010

Panasonic opent vandaag de deuren van haar Olympische Paviljoen, het “Panasonic FULL HD 3D THEATRE”. Het paviljoen bestaat uit twee 103 inch Full HD 3D theaters en is gevestigd in LiveCity Yaletown.

In het theater zullen van 12 tot en met 28 februari dagelijks van 11.00 uur ’s ochtends tot 23.00 uur ’s avonds driedimensionele HD beelden te zien zijn van onder andere de openingsceremonie en hoogtepunten van de olympische sportlocaties. Met het theater wil Panasonic haar passie voor de Olympische Spelen delen met de inwoners van Vancouver en iedereen die de spelen bijwoont.

Panasonic is ervan overtuigd dat in de toekomst de interesse voor het thuis kijken naar de Olympische Spelen sterk zal toenemen door de komst van 3D. Het Panasonic Full HD 3 Theatre biedt de consument voor het eerst de gelegenheid om zelf de overweldigende 3D ervaring te beleven.

Met succes ging het van zwart/wit naar kleur, SD werd HD en 2D wordt nu FULL HD 3D. Met 3D wordt nu het hoogst haalbare bereikt. Om een zo'n realistisch mogelijke 3D ervaring te bereiken, maakt Panasonic gebruik van de Sequential Frame methode. Voor beide ogen worden afzonderlijke beelden in Full HD 1.920 x 1.080 kwaliteit opgenomen en in hoge snelheid afwisselend weergegeven. Door deze beelden met een speciale 3D bril te bekijken, wordt in de comfortabele huiskameromgeving een uitzonderlijke 3D kijkervaring gecreëerd zonder verlies van enige kwaliteit.

panasonic21

Reacties (2)

 

  • heey, staat die "Step into the 3D World" voorjaarsshow in Den Bosch, begin maart, niet ook in hetzelfde thema?

    Vr 12 feb 2010, 17:17


  • @Maurits
    Maakt er deel van uit denk ik. Panasonic stort ich op 3D. Maar we gaan 8 maart kijken.

    Vr 12 feb 2010, 20:23

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google



Site by

Headlines

© 2012 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap