Bose WAVE Music System - SoundLink
Met het WAVE music system – SoundLink van Bose kun je in elke ruimte eenvoudig en draadloos luisteren naar de muziek op je computer, en dat met het echte kwaliteitsgeluid van Bose.
Het systeem is eenvoudig te installeren en te gebruiken. Je hoeft alleen maar de SoundLink adapter aan te sluiten op het Bose WAVE music system en vervolgens de USB-sleutel op je computer te plaatsen. Je hoeft geen software te laden, kabels te trekken of een draadloos netwerk te configureren. Vanaf nu kun je in elke ruimte waar je het WAVE music system neerzet, luisteren naar de muziek op je computer, je cd's, FM/AM-radio met RDS, iTunes, internetradio of van elke andere audiobron die je op de extra audio-ingang aansluit.
Het WAVE music system – SoundLink is een compleet alles-in-een-muzieksysteem. Het systeem is tevens voorzien van een klok en wekker en wordt geleverd met een handige afstandsbediening. De compacte elegantie van het WAVE music system – SoundLink, de prestaties en de veelzijdigheid zouden van dit systeem zo maar het primaire muzieksysteem in huis kunnen maken.
Het systeem is verkrijgbaar in wit, zilver of zwart voor een prijs van €798 en is vanaf 9 november leverbaar.


Reageren
Laatste reacties
- Arjan: Hi foremers, Ik ben nog s...
- Ferdinand: Sinds wanneer maakt Ap...
- Jip van Kuijk: Ziet er zeker goed...
- Kimberley: Ma wel mooi
- Kimberley: XD Jonges et is maar e...
- David Oppenheim: Simpelweg: ja! I...
- Alsatian: Ik vind hem nog best we...
- Danny van Kerkvoorde: Absoluut da...
- Johan de Graaff: Ik kan het verha...
- Harold: @Niek Sonos heeft een apa...









Home Entertainment Systeem made ...
iPad 2 of iPad 3…..kopen of wach...
Komt er een Apple HDTV of Apple ...
Witte Nokia Lumia 800 komt eraan
iWatch2: Apple-horloge van de To...













