Sony brengt finale Wimbledon in 3D

Sony brengt finale Wimbledon in 3D

Het sportseizoen komt er weer aan en dus gaan ook de grote merken de strijd weer aan om de beste en meeste 3D content aan te bieden. Goed te horen maar de omroepen zullen dan wel een handje mee moeten werken, anders hebben we het nog niet in de woonkamer. Het lijkt erop dat Sony de omroepen nog over moet halen voor Wimbledon maar wel gaaf dat de finale van Wimbledon 2011 in 3D te zien zal zijn. Ben wel benieuwd hoe we dat zullen ervaren: een hele wedstrijd 3D tennis kijken.

De dames- en herenfinale van het Wimbledon tennistoernooi wordt dit jaar dus voor het eerst door Sony opgenomen en afgespeeld in 3D. De finales vinden plaats op respectievelijk 2 en 3 juli. Wimbledon is dan wereldwijd te bekijken in bioscopen die 3D hebben. De live 3D-productie zal ook worden aangeboden aan omroepen die daarin geïnteresseerd zijn. In 2010 deed Sony ditzelfde al met het WK voetbal en had Panasonic de eerste Full HD theaters voor de Olympische Winterspelen.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google
  

Site by

Headlines

© 2013 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap

Hosted by Nines