De ontwikkeling van HD TV uitgelicht
Op 9 november worden opnieuw de HD Dagen georganiseerd. Internationale sprekers, waaronder Andy Quested (BBC) en Tom Morrod (Screen Digest), zullen stilstaan bij de ontwikkelingen rondom HD TV van productie tot distributie, van consument tot beleid. Ook Nederlandse Mediabedrijven, waaronder de VPRO en SBS, presenteren recente HD cases.
Zo zal de VPRO zijn groots opgezette project 'The Beagle' - een reis in het kielzog van Darwin - presenteren. In de middag presenteren ook de AVRO en SBS hun toekomstplannen met HD en wordt door Jan de Jong van NOS en Danny Menken van Eurosport gedebateerd over hoe Sport een rol gaat spelen in de ontwikkeling van HD TV.
Het programma vindt plaats op 9 november van 9.30 tot 17.00 in Beeld en Geluid op het Mediapark in Hilversum. De entree kost 95 euro (excl. BTW). Via DutchCowboys
Reageren
Laatste reacties
- Arjan: Hi foremers, Ik ben nog s...
- Ferdinand: Sinds wanneer maakt Ap...
- Jip van Kuijk: Ziet er zeker goed...
- Kimberley: Ma wel mooi
- Kimberley: XD Jonges et is maar e...
- David Oppenheim: Simpelweg: ja! I...
- Alsatian: Ik vind hem nog best we...
- Danny van Kerkvoorde: Absoluut da...
- Johan de Graaff: Ik kan het verha...
- Harold: @Niek Sonos heeft een apa...








Home Entertainment Systeem made ...
iPad 2 of iPad 3…..kopen of wach...
Komt er een Apple HDTV of Apple ...
Witte Nokia Lumia 800 komt eraan
iWatch2: Apple-horloge van de To...













