Motorola Shadow alias Nexus Two
[Maurits Knook] Hoewel de discussie nog warm is of de Google HTC Nexus One een iPhone killer is of niet, hebben we de verhalen al gehoord over de mogelijke opvolger van de beste Google van de wereld. De MobileCowboys gaven al aan dat de Motorola Shadow in feite de Nexus Two is.
De Motorola Shadow is inderdaad een mooi apparaat met een 4,3" touchscreen, 8 megapixel camera en qwerty-toetsenbord. Ook schijnt Motorola op dit moment de laatste hand te leggen aan een serie van 20 nieuwe toestellen met Google's systeem om dit jaar te lanceren.
Of de Shadow onder Motorola's naam of Google's naam verschijnt, zal vanzelf blijken. Naar mijn smaak wordt er een legertje Google-phones klaargestoomd om de strijd met de iPhone 4G aan te kunnen vanaf juni/juli dit jaar. Als de release van de iPhone 4G samenvalt met de lancering van de Shadow als Nexus Two, kijk ik nu al uit naar de vergelijkingen van deze twee. Komt de iPhone 4G in de schaduw van de Motorola Shadow te staan of is de Shadow een schaduwtoestel?
Reageren

Laatste reacties
- Jorien Luiten: Haha, ik ben het e...
- RoelJewel: Mooi ding :)
- Sietske: Ow, lees net op de link ...
- Sietske: Wat een fantastisch ding...
- Rutger: Ik heb 'm een dagje in be...
- Peter: Sorry mevrouw Blinq, geloo...
- rebel at heart: En verkrijgbaar b...
- rebel at heart: in nederland grot...
- Harold: @Dick Vrijdag heb ik een ...
- Dick: Ik heb hetzelfde gedaan en ...





































Reacties (2)
Mede dankzij the nexus one krijgt de 4de gen iphone een A+ update, thx google.
Zo 7 feb 2010, 23:32
@blogdog dank voor je reactie
Do 11 feb 2010, 03:21