Basics in Style lanceert Bespoke tas voor mannen
De “Bespoke” tas van het Nederlandse accessoire-label Basics in Style is een smaakvolle en praktische leren tas voor de man met stijl met een verrassend en ‘bespoke’ interieur.
De “Bespoke” wordt met de hand gemaakt in een klein familie-atelier in Italië. De tas is gemaakt van kalfsleer dat op traditionele wijze wordt gekleurd, wat ook wel ‘vegetable tanning’ wordt genoemd. Dit levert de bijzondere cognacachtige kleur op.
Voor de unieke binnenkant kan gekozen worden uit verschillende kleuren satijn zoals: blauw, oranje, geel, rood en grijs. De tas wordt daarnaast extra ‘bespoke’ wanneer je je initialen in de tas laat graveren, een leuke customize optie.
De tas heeft 5 vakken aan de binnenkant voor telefoon, visitekaartjes, sleutels of papieren. Uiteraard ontbreekt een apart vak voor de laptop niet, deze wordt beschermd door een laag foam. Aan de buitenkant zit een vak met ritssluiting voor het opbergen van de krant, vliegtickets of paspoort.
De “Bespoke” tas is verkrijgbaar in een 15” en 17” inch uitvoering voor de prijs van respectievelijk € 359 en € 399.


Reageren
Laatste reacties
- Bob: Gelukkig zijn er ook alterna...
- Mart: Ik zag deze slippers ook op...
- Pieter: No problem:-) was er al b...
- Machiel: Pieter allereerst sorry ...
- Pieter: Dank Machiel die had ik o...
- Machiel: Anton, dit is de reactie...
- pieter: Wat gebriukt deze aan str...
- Rapoo E6300 gebrui..: Erg net afg...
- Tim: Kijk, dat is nou handig! De ...
- Scheiden: Oei, nu moet ik snel ee...












Review: Ferrari headphones
Review: SONOS PLAYBAR
Review: Motörhead Phönes
Review Libratone Zipp met PlayDi...
Libratone Zipp met PlayDirect Ai...


















Reacties (1)
Ik heb deze tas nu een week. Een zeer mooie tas. Erg mooi afgewerkt. Genoeg ruimte voor een laptop of iPad en wat papierwerk.
In het echt nog mooier dan op de plaatjes!
Ik heb al een paar complimenten gekregen van mensen die het ook een stijlvolle tas vonden.
Vr 5 okt 2012, 19:16