Led lamp of wandplank van flos?
Een Led lamp of een klein plankje aan de muur? Het is beide. Deze nieuwe design-it-your-own lamp van Flos. Je eigen foto's, gave afbeeldingen of motiefje stop je zo achter deze LED lamp. Maar twijfel ook niet om er een mooi kunstobject op te plaatsen.

De lamp heet "Hide". Maar eerlijk gezegd vraag ik me af waarom deze naam zo gekozen is. Je verstopt er namelijk niets mee, nee... je kunt je mooiste foto's er mee in de spotlight zetten. En ook je leuke kleine spulletjes misstaan zeker niet op het plankje. Op onderstaande foto zie je het armatuur in een keuken. Hartstikke leuk en functioneel.

De lamp (of plank) is in twee verschillende maten ontworpen en wordt daarnaast uitgevoerd in verschillende materialen: geanodiseerd metaal, gekleurd kunststof, foto's, gelamineerd steen, enz.

Helaas moet je nog even wachten om deze lamp te kopen. Hij wordt namelijk pas halverwege dit jaar in productie genomen. Reden genoeg om de website van Flos in de gaten te houden!
Reageren
Laatste reacties
- Willy Smet: Interesse in de Fiest...
- Harold Kuepers: @erwin gewicht we...
- Erwin: Ziet er strak en mooi afge...
- Pieter: Beetje onzin opmerking Ap...
- Anton: Ik wilde het verbruik van ...
- Simone: Wauw, ziet er echt super ...
- Bob: Gelukkig zijn er ook alterna...
- Mart: Ik zag deze slippers ook op...
- Pieter: No problem:-) was er al b...
- Machiel: Pieter allereerst sorry ...









![Fatboy is jarig en trakteert! [ADV]](http://www.stylecowboys.nl/images/upload/SC-banner.jpg)


Review: Ferrari headphones
Review: SONOS PLAYBAR
Review: Motörhead Phönes
Review Libratone Zipp met PlayDi...
Libratone Zipp met PlayDirect Ai...


















Reacties (5)
Leuke plankjes en voor vele doeleinden te gebruiken. Hun site is ook best goed. Op de .com site zie je meer nieuwe produkten dan op het .nl site op het eerste gezicht. Er zitten hele strakke, warme, moderne lampen tussen.
Wat ik me afvraag is bij deze 'plank' en paar andere (kleine/stijlvolle)wandlampen van hun, of dat ze op 220v werkt=en of dat ze met batterijen werken (vanuit gaande dat het led is). Ze zijn best klein en meer als sier bedoeld neem ik aan. Een stekker ontsierd het betrekkelijk. Anders moeten ze echt tegen een holle muur geplaatst worden en de mogelijkheid hebben om stroom achter te kunnen pikken. Zoniet (met stekker), dan zal het thuis bij lange na niet zo mooi uitzien als op het plaatje. Ik denk dat ik tegen de zomer bij hun langs ga Amsterdam. Prijzen zijn ook niet te gek.
Do 12 jan 2012, 03:40
@ Cetinkaya
Deze lamp werkt 'gewoon' op 230V. Het idee is dat je de lamp direct op het stroomnet aansluit. Dus zonder stekker.
Do 12 jan 2012, 10:55
Dank je wel voor de antwoord 'Impulse'. U levert ze ook neem ik aan. Ik zie dat jullie gevestigd zijn in Heerenveen en Bavel. Niet alleen hebben jullie mooie lampen maar ook leuke ideeen zag ik.
Mijn zien jullie tegen de zomer.
Gr.
Do 12 jan 2012, 21:12
Bedankt voor een andere informatieve site. Waar anders zou ik dat soort informatie geschreven in een dergelijke ideale manier als dit post.This bericht eigenlijk goregious.
Ma 10 sep 2012, 11:41
Bedankt voor een andere informatieve site. Waar anders zou ik dat soort informatie geschreven in een dergelijke ideale manier als dit post.This bericht eigenlijk goregious.
Ma 10 sep 2012, 11:41