#StyleTime: Win een "Have a Rosa" Dames-Fototas

#StyleTime: Win een "Have a Rosa" Dames-Fototas

Maak vandaag kans op een "Have a Rosa" dames-fototas tijdens #StyleTime. De tassen Donna, Sophia en Olivia zijn cameratassen speciaal ontworpen voor vrouwelijke fotografen. Ze bieden je de mogelijkheid om je camera, een tweetal objectieven en je noodzakelijke spulletjes mee te nemen. Eindelijk hoef je niet meer te sleuren met zowel je handtas als je cameratas.

UPDATE: De winnaar van StyleTime is bekend!!

Eerder schreef StyleCowGirl Marij al over de HaveaRosa: Voor de fotografes onder ons een must have en een prachtig cadeau!

Om kans te maken op een RosaBag "Donna" hoef je niet veel te doen. Zorg dat je de Twitter-accounts van @HaveaRosa en @StyleCowboys vandaag volgt en ReTweet het bericht dat wij om 10:00 uur op het twitteraccount van @StyleCowboys plaatsen. Om 12:00 uur stoppen we en dan maken we bekend wie de gelukkige winnaar is. Have a Rosa!!

De Winnaar van StyleTime is @MDeenik. Congratz met je "Have a Rosa" Dames-Fototas!!!!
We sturen je een DM voor je gegevens.

StyleTime Winnaar 24 januari

Reacties (3)

 

  • Wow! mooie tassen. Ziet er erg vet uit.

    Ma 24 jan 2011, 10:22


    • caro

    Mooie tassen, maar volgens mij draagd het niet zo lekker, met een zware camera erin.

    Ma 24 jan 2011, 19:43


    • Marij

    Je merkt het bijna niet dat er een zware camera in zit. Ik vind het juist een stuk prettiger dan een doorsnee cameratas.

    Di 25 jan 2011, 10:49

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google
  

Site by

Headlines

© 2013 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap

Hosted by Nines