Oranjebank Hans Kraaij wordt geveild
Via de site van Shownieuws kun je een bod doen op De Oranje Bank van Hans Kraaij jr. Tijdens het item "De Oranjebank" in de late editie van Shownieuws op SBS6 hebben 25 bekende Nederlanders op de bank gezeten en hun handtekening erop gezet. Onder hen diverse grootheden zoals Marco van Basten, Ronald Koeman en Wesley Sneijder.
Hans Kraaij heeft de afgelopen WK weken met deze bank door het land gereisd om met BN-ers over voetbal te praten. Dit was elke avond te zien op Shownieuws.
Nu wordt deze speciale bank geveild via marktplaats. Op dit moment staat de teller al op € 12.500,-. De opbrengst van de bank gaat naar een goed doel, namelijk Stichting Opkikker. Zij verzorgen zorgeloze uitstapjes voor langdurig ziek kinderen en hun ouders/ verzorgers.
UPDATE 14 juli 2010: Samsung heeft inmiddels een bod uitgebracht van €40.000 (Marktplaats)


Deze oranje driezits meet 228 cm breed, 92 cm diep en 72 cm hoog. De Oranjebank is een Trendhopper-bank en heet Tyra, Tyra Bank(s) dus. Voor wie nog mee kan bieden: Je steunt er Stichting Opkikker mee!
Bronnen: SBS6 Shownieuws en Marktplaats
Reageren
Laatste reacties
- Arjan: Hi foremers, Ik ben nog s...
- Ferdinand: Sinds wanneer maakt Ap...
- Jip van Kuijk: Ziet er zeker goed...
- Kimberley: Ma wel mooi
- Kimberley: XD Jonges et is maar e...
- David Oppenheim: Simpelweg: ja! I...
- Alsatian: Ik vind hem nog best we...
- Danny van Kerkvoorde: Absoluut da...
- Johan de Graaff: Ik kan het verha...
- Harold: @Niek Sonos heeft een apa...










Home Entertainment Systeem made ...
iPad 2 of iPad 3…..kopen of wach...
Komt er een Apple HDTV of Apple ...
Witte Nokia Lumia 800 komt eraan
iWatch2: Apple-horloge van de To...














Reacties (1)
Toch niet het Straf-Bankje hoop ik !
Hele goede aktie, een goed doel !
Jammer dat het NL elftal de achterkant van het net van het goede doel niet heeft kunnen raken, maar zo toch nog iets heel goeds voor langdurig zieke kinderen en hun ouders/ verzorgers.
Do 15 jul 2010, 15:23