Golfen met Carving ski bewegingen
Op het eerste gezicht een aparte combinatie. Wie even goed kijkt naar de techniek achter dit golf voertuig "Mantys" moet wel enthousiast worden.
Het lijkt wel een rijdende golftas met daarachter een soort van skateboard. In plaats van gebruik te maken van een stuur wordt de Mantys bestuurd door het verplaatsen van het lichaamsgewicht. Net als bij het carving skiën.

De Mantys is elektrisch aangedreven. Op een 36 holes baan kan de Mantys prima uit de voeten. Een helling van 20 procent is dan ook geen probleem voor deze jongen met gras-sparende wielen.

De Mantys is ontworpen door het Amsterdamse bureau Springtime en wordt op de markt gebracht door LEEV Mobility. De primeur was afgelopen januari bij de PGA shows in Florida waar hij werd geïntroduceerd. In ons land wordt de Mantys dit weekend gepresenteerd tijdens de golfshow in de RAI. Voor de liefhebbende golfer wordt deze golfhit vanaf komende zomer leverbaar. Het bedrag wat je er voor neertelt is € 3.250.
Reageren
Laatste reacties
- Kasmi: Hey, Graag zou ik willen ...
- Candystef: Heeeel vet zo n scherm...
- huub: ik snap nie waarom al die n...
- Piet: Ik heb hem nu bijna 2 weken...
- Karels: Klinkt goed, maar werkt h...
- Erwin: Lol deze werkt alleen met ...
- berg: Werkt niet met Airplay, dat...
- Emile : En dan te bedenken dat di...
- John: Ziet er super uit, ben nog ...
- Wijnwinkel: Prachtig stukje techn...










Review: Ferrari headphones
Review: SONOS PLAYBAR
Review: Motörhead Phönes
Review Libratone Zipp met PlayDi...
Libratone Zipp met PlayDirect Ai...


















Reacties (4)
Alleen hierom zou je willen gaan golfen :)
Do 10 mrt 2011, 16:53
Ik denk dat je niet heel lang hoeft te wachten totdat dit vervoersmiddel ook als City model wordt uitgebracht. Leuk (en ook goedkoper) alternatief voor de segway.
Do 10 mrt 2011, 17:13
Ik ga leren golfen om op dat karretje te kunnen =)
Do 10 mrt 2011, 17:31
Schitterend!
Ga hem gelijk aanschaffen.
Ma 14 mrt 2011, 12:19