IWC presenteert Nieuwe Portuguese Collectie
De Zwitserse horlogemaker IWC introduceerde in 1939 voor het eerst een polshorloge met de precisie van een marinechronometer: een instrument dat bekend staat om zijn accuratesse in het aangeven van de tijd. De horloges worden geproduceerd door de beste technici en machines met enorme precisie teneinde een uiterst hoogwaardig horloge te vervaardigen. Ter gelegenheid van hun tachtigjarig bestaan presenteert IWC enkele fascinerende nieuwe modellen, zoals de Portuguese Yacht Club Chronograph, de Grande Complication en de Tourbillon Mystère Rétrograde. Met deze ontwerpen blijven ze volledig trouw aan hun markante historie: helderheid, formaat, precisie en een uitzonderlijke mechaniek.
Portuguese Yacht Club Chronograph
Dit horloge heeft een diameter van 45,4 millimeter, is waterbestendig tot 6 bar en is het enige Portuguese horloge met verlichte wijzers en cijfers. Het horloge is verkrijgbaar in staal met een zwarte of verzilverde wijzerplaat en in rood goud met een leisteengrijze wijzerplaat en is voorzien van een zwart rubberen band. Prijs: € 9.750 (staal) en € 18.200 (rood goud)

Portuguese Grande Complication
De IWC Grande Complication is het nieuwe topmodel van de collectie. Door de 45 millimeter grote kast komen de klanken van de minutenrepetitie nog beter tot hun recht. Het horloge is voorzien van een eeuwigdurende kalender, maanfase aanduiding en chronograaf functie. Alle kalenderaanduidingen zijn mechanisch en synchroon ingesteld. Een subtiel gegraveerde globe en gouden applicaties decoreren de zilvergeplateerde wijzerplaat. Jaarlijks worden slechts vijftig exemplaren vervaardigd. Een speciale gravure in de achterzijde van de kast toont een sextant en maakt de verwantschap met de Portuguese serie expliciet. Het horloge is waterbestendig tot 3 bar. Prijs: € 171.000.
Meer informatie vind je hier.
Reageren
Laatste reacties
- Arjan: Hi foremers, Ik ben nog s...
- Ferdinand: Sinds wanneer maakt Ap...
- Jip van Kuijk: Ziet er zeker goed...
- Kimberley: Ma wel mooi
- Kimberley: XD Jonges et is maar e...
- David Oppenheim: Simpelweg: ja! I...
- Alsatian: Ik vind hem nog best we...
- Danny van Kerkvoorde: Absoluut da...
- Johan de Graaff: Ik kan het verha...
- Harold: @Niek Sonos heeft een apa...











Home Entertainment Systeem made ...
iPad 2 of iPad 3…..kopen of wach...
Komt er een Apple HDTV of Apple ...
Witte Nokia Lumia 800 komt eraan
iWatch2: Apple-horloge van de To...














Reacties (3)
Zeer mooi, wederom! ;)
Do 12 aug 2010, 17:21
Ben nieuwsgierig, is dit nou echt een nieuwsitem of gewoon reclame?? Het doet erg sterk denken aan het laatste. Net als bij veel andere items op deze site overigens.
Vr 13 aug 2010, 09:40
@RB: volgens mij begrijp je het niet helemaal. Dit zijn geen normale klokjes, maar iconen. Dit zijn de modellen en uurwerken op basis waarvan nog honderd jaar wordt gefabriceerd. En tegen die tijd doen deze horloges hun werk nog steeds, want IWC's slijten niet.
OT: schitterende horloges weer natuurlijk, maar priceless, want onbetaalbaar voor Jan Modaal zoals ik.. Ik moet voor dit geld toch mijn auto en huis kopen..haha
Zo 15 aug 2010, 14:15