Sony brengt video naar DSLR

Sony brengt video naar DSLR

Zojuist is er vanaf de Photo Marketing Association (PMA) 2010 in Anaheim, Californië een aantal concept DSLR modellen en nieuwe G-lenzen gepresenteerd.

Een van de toepassingen waar de Japanse elektronica gigant mee achterloopt ten opzichte van bijvoorbeeld Canon en Nikon is de mogelijkheid om HD video op te nemen met een spiegelreflex camera, maar daar lijkt nu een einde aan te komen.

Exacte specificaties zijn nog niet prijs gegeven buiten dat het HD video in het AVCHD formaat opgenomen zal worden en dat het model een aanvulling zal worden op de huidige modellen.

Ander nieuw is de komst van een Super Telephoto Lens (500mm F4 G) en een nieuwe Carl Zeiss groothoek T Distagon 24mm F2 ZA SSM.

Daarnaast zijn er ook revolutionaire spiegelloze DSLR modellen aangekondigd waar de huidige en toekomster lijn van verwisselbare objectieven op kunnen.

PMA_GP_onp_lg

Een kort overzicht van de specificaties van de NEX modellen:

NEX 3
14mp APS-C CMOS
support RAW
3′ LCD,920K
11 point AF
ISO 200 to12800
720p Mp4 and AVCHD
support SDHC

 

NEX 5
14mp APS-C CMOS
Support RAW
3′ LCD,920K
11 point AF
ISO 200 to 12800
1080/24p Mp4 and AVCHD
Support SDHC

 

Met de komst van HD video komt er een eind aan de grote frustratie van Alpha eigenaren dat ze geen video kunnen opnemen met hun DSLR waar ander merken het wel kunnen.

Ik hoop dan ook dat de modellen snel op de markt gaan komen.

Via.

Tags: dslr, video

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google



Site by

Headlines

© 2012 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap