Touchscreen voor Canon DSLR

Touchscreen voor Canon DSLR

Dat de ontwikkelingen van de DSLR niet stil staan, blijkt maar weer uit het feit dat er een patent is opgedoken van Canon voor een touchscreen. Een nieuwe ontwikkeling waar waarschijnlijk veel fotografen niet op zitten te wachten.

Het patent dat is opgedoken dateert al van 13 april 2009 en het lijkt erop dat het 'niet' is ingediend met als doel een patent te verkrijgen op een touchscreen maar met als doel om de toevallige aanraking van je neus te voorkomen. Bij het installeren van je camera moet je dan aangeven met welk oog je door de viewfinder kijkt zodat de camera weet welk deel van het touchscreen ze moet beschermen.

Ben benieuwd wat deze ontwikkeling teweeg gaat brengen. Meestal zie je bij dit soort ontwikkelingen dat de fotograaf hier niet op zit te wachten. Dat was bijvoorbeeld ook het geval toen de eerste DSLR camera's met beeldscherm werden geïntroduceerd en ook toen video werd toegevoegd aan de DSLR.500x_730596306_823hx-m

Via

  • Reacties (1)
  • Foto-Video
  • Twitter_t
  • Stuur door

Reacties (1)

 

    • Hans Keesom

    Hallo Harold,

    "de eerste DSLR camera's met beeldscherm", waren er ooit digitale SLR's zonder beeldscherm? Op merk/welk model doel je?
    Een beeldscherm was een logische toevoeging op het moment dat we digitaal gingen. Wel was het een stroomvreter dus het moest uitkunnen.

    Voor mij heeft altijd gegolden dat ik met een D-SLR net zo moet kunnen werken als op een film-SLR, snel, direct en zonder omwegen. Alle extra opties moeten allereerst uitgezet kunnen worden en ten tweede niet in de weg zitten. Ten derde moest het een verbetering zijn. Dus een extra mogelijkheid waarbij ik zelf bepaal of en wanneer ik die wil gebruiken.
    Dit touchscreen moet dus allereerst uit kunnen worden gezet. Vervolgens kan elke fotograaf zelf besluiten of ie het wil gebruiken. Zolang de normale werking, zoals we die van een film-SLR kennen maar niet wordt verstoord.

    Met vriendelijke groet,

    Hans

    Zo 13 dec 2009, 10:26

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Stylish

Recycled-MacBook-Keys-USB-Drive-450x329


Agenda

» IFA Berljn  StC will be here

Berlijn

3 sep 2010 / 8 sep 2010

» Electronica 2010  StC will be here

Munchen

9 nov 2010 / 12 nov 2010

» Domotica en Slim Wonen  StC will be here

Evoluon Eindhoven

17 nov 2010 / 18 nov 2010


Poll

Ga je een iPhone 4 kopen?


Zoeken

Follow us

    RSS Feed Add to Google


Flickr

  • IMG_3878
  • IMG_3876
  • IMG_3880
  • IMG_3881
  • IMG_3889
  • IMG_3890
  • IMG_3893
  • IMG_3897
  • IMG_3899
  • IMG_3904

Site by


Headlines

© 2010 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap