Mobieltje opladen met Wifi Airnergy

Mobieltje opladen met Wifi Airnergy

Volgens het 'fashion permission complex' van Seth Godin is het verstandiger om een product te maken voor een groep mensen in plaats van mensen bij je product te vinden.

Niet een massa product maar juist iets bijzonders voor een selecte doelgroep. Een groep mensen voor wie het betreffende product echt van waarde en relevant is. Mensen die er enthousiast over zijn en er iedereen over willen vertellen.

Dit kan zo'n product worden. The Airnergy Charge. Onlangs gepresenteerd op de CES 2010. Het principe is vrij simpel, je gebruikt het WIFI signaal wat nu toch al overal is om stroom te genereren. En op die manier bijvoorbeeld je mobieltje op te laden.

Dit is al eerder geprobeerd alleen nu hebben ze de efficiency een stuk verbeterd. Op de beursvloer van de CES in Las Vegas lieten ze zien hoe ze een BlackBerry, die voor 30% geladen was, in 90 minuten weer volledige opgeladen door alleen gebruik te maken van het WiFi signaal. Dit is wel erg gaaf en duurzaam.

Nog beter wordt het met een batterij die deze technologie in zich heeft. Op die manier hoef je je telefoon helemaal niet meer op te laden. Volgens RCA is deze techniek ook binnen handbereik.

De Airnergy komt waarschijnlijk deze zomer op de markt en de batterij met WiFi zal snel daarna beschikbaar komen.

 

Via Dutchcowboys en  Ohgizmo

Tags: ces, duurzaam, mobiel, wifi

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Zoeken

Follow us

Add to Google



Site by

Headlines

© 2012 Stylecowboys.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Stylecowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap