Vierde Connected Home/VOIP Event
Iedereen die afgelopen jaar vakbeurzen, relevante websites en relevante vakbladen bijgehouden heeft ziet een krachtige trend: PC, TV en internet komen steeds meer samen. Er worden producten gelanceerd die niet alleen de lijnen tussen TV en PC doen vervagen, maar duidelijk wordt dat het scherm slechts een scherm is. De apparatuur erachter wordt steeds belangrijker.
Natuurlijk, schermen en media zijn slechts een deel van de Connected Home. Telefoneren, media delen, foto’s weergeven, veiligheid binnenshuis, sociale media, camera's, toegangscontrolesysteem, wellness en e-health, allemaal zijn ze onlosmakelijk een onderdeel van het Connected Home.
Wat betekent Connected Home echter voor uw bedrijf, en waar zijn de kansen en bedreigingen?
Elk jaar brengt het Connected Home Event de meest relevante informatie voor de industrie samen. Dit jaar gaan we een stap verder. Het Event zal, meer nog dan in voorgaande jaren, bezocht worden door professionals van de werkvloer.
Seminar, “De toekomst van Connected Home”
Tijdens de seminars zullen bruikbare businessmodellen voor diensten en producten worden besproken. Met gerenommeerde sprekers voor:
- Entertainment, Gaming, Multi-room audio / video en VoIP
- Digitale gezondheidszorg en wellness
- Draadloze en bekabelde huisautomatisering / domotica
- Retail, Installateur en nieuwe services voor de consument
Industrieleiders (zowel nationaal als internationaal) geven hun visie over de markt en de mogelijkheden voor de eindgebruiker (B2C en B2B) en het kanaal (B2C en B2B).
![]() |
Stylecowboys zal tijdens het event aanwezig zijn om eens te kijken hoe de profesionele markt nu omgaat met de ontwikkelingen op het gebied van domotica. Uit ervaring weet ik dat het vaak gestuurd wordt vanuit de techniek terwijl het juist vanuit de markt en dus de gebruiker/consument gestuurd zou moeten worden. |
Reageren
Laatste reacties
- Arjan: Hi foremers, Ik ben nog s...
- Ferdinand: Sinds wanneer maakt Ap...
- Jip van Kuijk: Ziet er zeker goed...
- Kimberley: Ma wel mooi
- Kimberley: XD Jonges et is maar e...
- David Oppenheim: Simpelweg: ja! I...
- Alsatian: Ik vind hem nog best we...
- Danny van Kerkvoorde: Absoluut da...
- Johan de Graaff: Ik kan het verha...
- Harold: @Niek Sonos heeft een apa...









Home Entertainment Systeem made ...
iPad 2 of iPad 3…..kopen of wach...
Komt er een Apple HDTV of Apple ...
Witte Nokia Lumia 800 komt eraan
iWatch2: Apple-horloge van de To...














Reacties (1)
(y)
Men heeft het ook niet over dat je een PC hebt, maar je hebt 'internet' of aanverwant. :P
Dit terwijl zeg - 1995 - dit een iets omgekeerde wereld was.
Wanneer je met een PDA loopt te slepen, is de veronderstelling ook gewoon dat je er de hele PC mee kunt afhandelen. :jumping:
1980 was het nog ergerder
Do 4 mrt 2010, 13:47