Review Sony Tablet S
Inmiddels heb ik de Sony Tablet S twee weken in gebruik en het wordt dus tijd mijn ervaringen met jullie te delen. De Sony Tablet S is tijdens de IFA 2011 in Berlijn gepresenteerd en sinds gisteren officieel verkrijgbaar. Mocht je er echter naar op zoek zijn dan zie je op de site van Sony dat hij uitverkocht is en dat je hem alleen maar kunt reserveren. Wordt er schaarste gecreërd of is de Sony Tablet S inderdaad zo goed verkocht geworden en dus een gedegen concurrent voor de iPad. De toevoeging van infrarood is mijns inziens een gamechanger.
DESIGN
De Sony Tablet S heb ik een maand geleden al even mogen bekijken en ik was toen al meteen verkocht. Het design is geheel afwijkend van alle andere tablets. Dit design verschilt niet alleen, maar heeft ook nog eens een functie. Omdat de tablet aan een kant iets dikker is, kun je hem zonder hoes op tafel leggen en ligt hij toch een beetje schuin zodat erop kijken gemakkelijk gaat. Naar mijn gevoel is de schuinte wel net iets te laag, maar het is zeker beter dan een iPad zonder hoes die helemaal plat ligt.
Een ander voordeel van het design is de gewichtsverdeling. Als je de Sony Tablet S aan de dikke kant in portrait mode vasthoudt, voelt deze minder zwaar aan omdat het zwaartepunt dicht bij je hand zit.

De vorm is natuurlijk afgeleid van een boek. Mooie gedaan! De achterkant is afgewerkt met geribbeld kunststof. Dit voelt jammergenoeg een beetje plastic aan. Als Sony dit met een steviger materiaal of aluminium had afgewerkt, was het beslist een top design geweest.

Inhoudsopgave: Review Sony Tablet S
Reageren
Laatste reacties
- Willy Smet: Interesse in de Fiest...
- Harold Kuepers: @erwin gewicht we...
- Erwin: Ziet er strak en mooi afge...
- Pieter: Beetje onzin opmerking Ap...
- Anton: Ik wilde het verbruik van ...
- Simone: Wauw, ziet er echt super ...
- Bob: Gelukkig zijn er ook alterna...
- Mart: Ik zag deze slippers ook op...
- Pieter: No problem:-) was er al b...
- Machiel: Pieter allereerst sorry ...












Review: Ferrari headphones
Review: SONOS PLAYBAR
Review: Motörhead Phönes
Review Libratone Zipp met PlayDi...
Libratone Zipp met PlayDirect Ai...














![Social media en de telecomindustrie [Infographic]](http://www.stylecowboys.nl/images/upload/cached/7ae7ff403ea24561cb4a17fd007bea80_29848_163_109_1.jpg)



Reacties (17)
Leuke review. Vooral het infrarood verhaal spreekt erg aan. Dit is in mijn optiek echt een item wat de keuze voor een tablet kan bepalen. En ook iets wat ik bij de iPad inderdaad mis. Ik kan er mijn tv en de sonos apparatuur wel mee bedienen maar niet de stereo. Dit is wel een gemis.
Mij trekt het design van de Sony me minder.
Ma 19 sep 2011, 16:46
Mooie review. Duidelijk en helder. Bedankt.
Di 20 sep 2011, 10:55
Bediening van apparaten via Wifi of iets ander dat door muren en kasten gaat, heeft nog altijd mijn voorkeur.
Ik heb namelijk thuis alles netjes weggewerkt in een strakke kast. Via mijn logitech afstandbediening met RF-zender kan ik toch nog alles bedienen.
Zijn hier al oplossingen voor op de tablet?
Di 20 sep 2011, 12:14
Ik lees net op engadget dat Logitech daarvoor een oplossing heeft ontwikkeld: De Harmony Link.
http://www.engadget.com/2011/09/20/logitechs-harmony-link-transform...
Di 20 sep 2011, 12:39
@ChrisS
Lol, had ik ook net gelezen en geschreven : http://www.stylecowboys.nl/Domotica/2371
Di 20 sep 2011, 13:03
@Frank Handgraaf
Bedankt voor je feedback. We proberen er altijd iets moois van te maken zonder te technisch te worden :).
Di 20 sep 2011, 13:08
Hadden jullie toevallig ook problemen met vastlopers wanneer jullie de camera in gebruik namen?
Di 20 sep 2011, 15:05
@Bobo1
Ik heb dat wel gehad bij de Galaxy Tab 10.1. Volgens mij is dat een Honeycomb dingetje...
Als dat een keer gebeurd is gebeurd het daarna niet meer volgens mij.
Di 20 sep 2011, 15:50
Ik ben helaas niet in het bezit van een Ipad, Galacy of ander tablet dus kan ik dit niet vergelijken. Ik vind persoonlijk het design echt prachtig idd net een boekje. Als ik de rest van jullie beschrijving lees voel ik me maar een leek. #moetnogveelleren @sterrebelnl
Vr 4 nov 2011, 13:51
Ben al weken bezig met het bestellen van de Sony S tablet met 3G. Je kan er een gravure in laten maken. Dat wilde ik, maar de link werkte niet. Na een stuk of 10 telefoongesprekjes en het krijgen van steeds een nieuwe link ... die het ook allemaal niet deden, kreeg ik vandaag een mailtje of ik de tablet zonder gravure wilde of dat ik hem wilde afbestellen.
Gebeld natuurlijk en kreeg een ongeloofwaardig verhaal. Link werkte niet, gebeurd wel vaker en dan nemen mensen gewoon iets zonder gravure. Complex gedoe met PC's.....
Vind de reclame misleidend en vraag me af of er meer mensen hiermee te maken hebben gehad.
Leuke tablet voor de feestdagen???? Denk toch dat het m'n mobieltje wordt of de PC. Flink balen dus.
Di 29 nov 2011, 21:35
@bobo1
wel gehoord en zelf pas 1x meegemaakt met een review-model wat uit de doos kwam. Maar zoals @harold al aangeeft, het gebeurt 'normaal' maar 1x en dan is het over. Merk/zie het wel vaker bij tablets/telefoons met Android die een aangepaste UI hebben.
Wo 30 nov 2011, 12:17
@Anna
Ik zie een gemiste kans van Sony. Heb het zelf ook nog eens geprobeerd maar gaat eigenlijk helemaal goed. Ik werk met een Mac en Safari. Welke browser gebruik jij?
Wo 30 nov 2011, 12:23
mijn vraag is zit er flash op en kan je er facebook games op spelen? Ik heb de ipad en bij de ipad gaat dat niet
Za 3 dec 2011, 18:34
@tahirih
er zit Flash op. Denk niet dat je facebook games kunt spelen aangezien dit toch snel afhankelijk is van input die je dmv een touchscreen niet kunt geven.
Za 3 dec 2011, 20:47
met de prijs heb ik niks meer te maken maar hij ziet er straks uit! heb hem namelijk gewonnen bij de EP:quiz .
Duurt nog even voordat die er is maar is er al duidelijk wanneer de content van het Sony Entertainment Netwerk er beschikbaar voor is?
Do 29 mrt 2012, 10:27
ok je heb ook andere kleuren lampjes aan de zij kant
wat betekenen die eigenlijk ?
Za 28 jul 2012, 13:30
niet kopen
heb het toestel sinds december 2011 en meer en meer problemen
sinds een paar weken (sept 2012) begint de tablet voortdurend zelf opnieuw op te starten
met wat geluk kan ik er vijf minuten mee werken
op internetfora in engels zie ik gelijkaardige problemen maar geen oplossing
Di 2 okt 2012, 00:11